כיצד לבחור כיור רחצה לחדר האמבטיה?

כיור הוא אחד המאפיינים הדומיננטיים של חדר אמבטיה, חדר שבו אנו מבלים די הרבה זמן בכל יום.
כיום קיימים מגוון רחב של כיורי רחצה, במבחר של מידות וטקסטורות. אם קיבלתם דירה מקבלן ואתם רוצים לשדרג אותה או כאשר אנו מחליטים לשפץ את הדירה הקיימת ומעצבים את חדר האמבטיה אנחנו צריכים לבחור כיור, כיצד נדע איזה כיור רחצה יהיה האידיאלי?

הכיור חייב להיות בהרמוניה עם החלל

בבחירה של הכיור יש לקחת בחשבון לא רק את החלל, אלא גם את הרעיון הכללי של החדר צריך הרמוניה סגנונית. אם חדר האמבטיה מרוהט ברוח עכשווית, נבחר בכיור זוויתי יותר או גיאומטרי מעניין. כיורים מעוגלים מתאימים יותר לחדרי אמבטיה קלאסיים.
“גודל הכיור ומיקומו נקבעים על פי הפריסה של חדר האמבטיה. עבור תנועה נוחה מול הרחצה, צריך להיות שטח של כ 80 ס”מ. כמו כן, לפחות 10 ס”מ על כל צד, ואם אתה רוצה לשים שם מגבת שם, להוסיף עוד כמה סנטימטרים “, אומר פטר Štěpánek, טכנאי שירות עבור המותג JIKA.

הכל תלוי בגודל של חדר האמבטיה

אם יש לכם חדר אמבטיה גדול מספיק והחלל אינו מגביל בכל דרך, בחרו כיור גדול, עם רוחב של 80-120 ס”מ, או כיור כפול מודרני. זה מתאים במיוחד למשפחות עם ילדים, ביטול המאבק בבוקר עבור מקום מול הכיור. יתר על כן, זה סוג של כיור המציע כמות נדיבה להפליא של שטח דלפק, כך שאתם כבר לא צריכים לדאוג למצוא אזור נוסף עבור דברים כגון מברשות שיניים.
אם חדר האמבטיה שלך לא גדול מספיק, כיור קטן של כ 60-50 ס”מ רוחב.
כיור פינה יכול לעזור להפוך את רוב השירותים שלך כאשר יש מגבלות שטח.

ריהוט לרחצה שלך

אנו מעריכים את הפונקציונאליות ואת המעשיות של הכיור בכל פעם שאנחנו משתמשים בו.
כמו כן, עלינו לשקול בזהירות את השטח שמתחת לכיור, במיוחד בחדר אמבטיה קטן, כל פיסת של אחסון נאותה של מוצרי היגיינה וניקוי הוא בעל ערך. בנוסף, ארון יעיל מסתיר את הסיפון ומציע מראש משטח חתוך כדי למקסם את שטח הארון. סגנון וגודל הארון מקשר את האמבטיה יחד, ומאפשר את אחסון מוצרים ומגבות להיות מוסתר מאחורי דלתות סגורות.

בחירה ותחזוקה של סיפון רחצה

אנחנו תמיד צריכים לקנות את הסיפון תקני יחד עם כיור. זה ימנע את הסיבוך של צורך לשנות את הסיפון, אשר אינו אפשרי עם סוגים מסוימים. “הסיפון צריך לבוא מיצרן מוסמך. יש להימנע מסיפונים לא בתקן אשר יכולים להציג לא רק בעיה אסתטית, אלא גם אלה של זמן ומעשיות. סיפון פלסטיק הוא שקוף לעתים קרובות ולרוב ישחיר אם הזמן , לכן אם קיים ארון שיסתיר את הסיפון זה פותר את בעיית האסטטיקה, אם הסיפון חשוף לעין יש לבחור בסיפון נירוסטה, יפה יותר ואסטטי יותר.

בעת ניקוי, להיזהר מכימיקלים

זיהומים יצטברו סיפון לאורך זמן – שיער, למשל. כאשר הניקוז הופך סתום, רובנו ינקו את הסיפון ע”י שפיכת מים חמים לניקוז. עם זאת, מומחים או אינסטלטור במודיעין אומרים כי שיטה זו ניקוי יש להימנע ממנה, “למרות שדרך זו של ניקוי הניקוז נראית יעילה, היא עלולה לגרום לסיבוכים לא נעימים. הידרוקסיד מחליש את קירות הסיפון והטמפרטורה הגבוהה עלולה להפריע לו. באופן פרדוקסלי, אתה יכול לגמרי להדביק את הסיפון בדרך זו. הדרך הטובה ביותר לנקות את הסיפון היא פשוט לפרק אותו ולנקות אותו עם מברשת קטנה “, מסביר טכנאי שירות JIKA.

לבחור ברז לכיור

ברזים משמשים לא רק פונקציה אסתטית, הם יכולים גם לחסוך במים. לדוגמה, ברז JioA Mio-N יש קצב זרימה של 6 ליטר לדקה ויש לו ווסת ספיקה עם זרימה מתכווננת. תכונה זו מוערכת במיוחד כאשר זרם המים נופל על קצה הכיור.

ווסת הספיקה המתכוונן מאפשר לך לשנות את כיוון זרימת המים, כך שהוא נופל ישירות לכיור. יתר על כן, ווסת הספיקה בברז עשוי חומר מיוחד העמיד במיוחד , ביטול הצורך ניקיון מאומץ.
כמה ברזים כיור כוללים מערכת לחץ קליק, שזהו אביק מיוחד המאפשר סגירה ידנית קלה ופתיחה של ניקוז כיור.

על המותג:

JIKA המותג המוביל צ’כיה
JIKA הוא אחד המפעלים המכובדים ביותר של ייצור כלים סניטריים מקרמיקה.
החברה נוסדה בשנת 1878, כמפעל הראשון באירופה לייצור קרמיקה לכלים סניטריים
JIKA עומד כסמל של איכות ומסורת
JIKA מציעה פתרונות מלאים לשירותים שלך, אם יש לך שטח גדול או קטן שבו כל סנטימטר
סופרת