טואן נגויין

טואן נגויין

אולפן טואן נגויין

חוש חד למגמות ולהתפחויות בחברה ובסביבה הוא מאפיין מובהק של המעצב טואן נגויין. באולפן העיצוב שלו, אולפן טואן נגויין, הוא מעצב מוצרים עדכניים ששואפים אל עבר הנצח. טואן נגויין נולד בפריז בשנת 1969 וסיים את לימודיו כמעצב תעשייתי באנסי – לז אטלייר בשנת 1995. נגויין צבר נסיון בעבודתו באולפני עיצוב שונים בפריז, ברצלונה, ולבסוף במילנו, שם ייסד את האולפן שלו בשנת 2008. זה קרה אחרי 10 שנות שיתוף פעולה עם אנטוניו צ’יטריו, כשהוא חתום על מוצרים למותגים כגון הנסגרוהה אקסור, B&B איטיליה, פלוס, פוסיטל, גוציני, אייטלה, קרטל, טכנוג’ים, וויטרה.
אולפן טואן נגויין הוא רב-דיסציפלינרי ומתמחה בפיתוח עיצובים בכמה מגזרי מוצרים, מריהוט ועד מוצרי טכנולוגיה. השותפים באולפן לעיצוב הינם חברות מובילות מגרמניה, איטליה, ספרד, שוויץ, וארה”ב, בתוכם דדון, פנדי קאסה, למה, מורוסו, קבוצת אורמט, וויקרבה, וולטר קנול, ולאופן. יחד עם לאופן, טואן נגויין פיתח את המשתנה חוסך המים החדשני Antero, ומפריד המשתנות Cinto. Antero זכה בפרס “רד דוט” בשנת 2012. בשנת 2014 הוא בדק את אפשרויות העיצוב של ספירקרמיק המהפכני של לאופן בעיצוב כיור במסגרת פרוייקט ספירקרמיק. מזה יצא האוסף המפואר לחדר האמבטיה INO בשנת 2015.
טואן נגויין: “העבודה עם חומר חדש היתה הזדמנות נדירה. לקרמיקה החדשה צפיפות גבוהה וחוזק, אך היא גם עדינה ומאפשרת קווים מדוייקים מאד. הוא היגייני כמו קרמיקה מסורתית, ועובר את אותו תהליך הייצור – קידור, זיגוג, ושריפה. יחד עם זה, מדובר בחומר מודרני בעל יכולות ביצוע גבוהים.

נבחרת המעצבים של לאופן


בחזרה לדף הראשי של לאופן